Aktualności

Informacje z bieżących wydarzeń z życia przedszkola znaleźć można na naszych profilach w serwisie społecznościowym Facebook:

Organizacja roku 21/22

W nowym roku szkolnym 2021/22 część grup przedszkolnych zmieni swoje placówki. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami, które wchodzą w życie od poniedziałku 26 lipca br.

Miejsca dla najmłodszych

W Punkcie Przedszkolnym Pentliczek (ul. Partyzantów) czeka jeszcze kilka wolnych miejsc dla najmłodszych przedszkolaków. Do grupy mogą dołączyć nawet 2-latki!

Wakacje!

Drodzy Rodzice! Przypominamy, że nasze placówki otwarte są przez cały rok (bez przerwy wakacyjnej), w normalnych godzinach funkcjonowania (6:00 – 18:00).

„Baśniowo z Andersenem”

Dział Dziecięcy Biblioteki Publicznej w Środzie Śl. zorganizował konkurs pt. „Baśniowo z Andersenem”, w którym wzięły też udział dzieci z naszego przedszkola, zdobywając wyróżnienia.

Konkurs – pierwsza pomoc

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Środzie Śląskiej.

Przedszkola otwarte!

Zgodnie z informacją podaną dziś (14.04.) podczas konferencji prasowej Ministra Zdrowia, przedszkola będą ponownie otwarte dla wszystkich dzieci od 19 kwietnia.

Inspiracje do nauki zdalnej

W czasie, gdy nasze placówki, zgodnie z rozporządzeniem MEN, pozostają zamknięte, zachęcamy do zabawy i nauki z dziećmi w domu. Mamy na to kilka sprawdzonych pomysłów!

Wielkanoc 2021

Życzenia Wielkanocne od Dzieci, Wychowawców, Pracowników i Dyrekcji Niepublicznego Przedszkola ENTLICZEK w Środzie Śląskiej. Życzymy wszystkim wesołego Alleluja!

Zamknięcie przedszkoli

Zgodnie z decyzją rządu przedszkola będą NIECZYNNE od 29 marca do 18 kwietnia. Prosimy o zapoznanie się z kilkoma ważnymi informacjami z tym związanymi.

Wiosenne zdjęcia

Przed nami wiosenne sesje zdjęciowe dla Przedszkolaków! Odbędą się one w naszych placówkach 17 i 18 marca. Prosimy o przygotowanie wiosennego stroju dla dzieci.

ENTLICZEK – dobry wybór!

Trwa rekrutacja dzieci do nowej grupy przedszkolnej w Niepublicznym Przedszkolu ENTLICZEK w Środzie Śląskiej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Urządzenia elektroniczne

Coraz więcej przedszkolaków korzysta z różnego typu urządzeń elektronicznych. Przypominamy, że przynoszenie ich ze sobą do przedszkola jest niewskazane.

Boże Narodzenie 2020

Życzenia Bożonarodzeniowe od Dzieci, Wychowawców, Pracowników i Dyrekcji Niepublicznego Przedszkola ENTLICZEK w Środzie Śląskiej.

Dziękujemy!

Nasze placówki po raz drugi włączyły się do akcji „Mikołajkowa Paka dla Dzieciaka” na rzecz ZOL w Jaszkotlu. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za pomoc i okazane serce!

Przerwa świąteczna

Planujemy pracę w placówkach w czasie świąteczno-noworocznym, dlatego tradycyjnie prosimy o wiadomość, czy dzieci będą uczęszczać w tym czasie do przedszkola.

Sesje zdjęciowe

Zapraszamy na świąteczne sesje zdjęciowe, które w tym roku odbędą się w poszczególnych grupach w dniach 3 i 7 grudnia. Prosimy o galowy strój dla dzieci.

Mikołajki w przedszkolu

W piątek, 4 grudnia, wszystkie grupy przedszkolne w Entliczku, Pentliczku i Pentliczku 2 będą świętować Mikołajki. Prosimy Rodziców o zbiórkę na „sianko dla renifera” 😉

Pomoc dla Jaszkotla

Po raz drugi nasze przedszkole włącza się w akcję Mikołajkowa Paka dla Dzieciaka. W ten sposób wspólnie wspieramy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Dzieci w Jaszkotlu.

Podziękowanie

Otrzymaliśmy podziękowanie za udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i przedszkolakom za wspólne śpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego”!

Szkoła do hymnu

Nasze placówki biorą udział w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła do hymnu”. Przedszkolaki wspólnie odśpiewają „Mazurka Dąbrowskiego”.

Wznowienie zajęć dodatkowych

Od piątku (30.10.2020) wznawiamy zajęcia dodatkowe prowadzone w naszych placówkach. Prosimy Rodziców o zapoznanie się z ważnymi informacjami.

Informacja dla rodziców „Lisków”

W odpowiedzi na prośbę zarządcy oraz mieszkańców nieruchomości przy ul. Mickiewicza 1A-1B w Środzie Śl., prosimy o nieparkowanie pojazdów na terenie należącym do wspólnoty.

Zawieszone zajęcia dodatkowe

Informujemy, iż od dzisiaj (13.10.2020) zawieszamy wszystkie zajęcia dodatkowe prowadzone w naszych placówkach. Jest to działanie PROFILAKTYCZNE.

Mała książka – wielki człowiek

Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej zaprasza wszystkich przedszkolaków wraz z rodzicami do odwiedzenia Działu Dziecięcego. Na każde dziecko czeka prezent na rozpoczęcie czytelniczej drogi.

Zajęcia dodatkowe

W Przedszkolu „Entliczek” trwają zapisy na zajęcia dodatkowe dla dzieci. W roku szkolnym 2020/21 proponujemy: basen, capoeira, zajęcia plastyczne oraz robotykę.

Organizacja roku

W nowym roku szkolnym 2020/21 część grup przedszkolnych zmieni swoje placówki. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami, które wchodzą w życie od poniedziałku 24 sierpnia br.

Nowy nauczyciel kontraktowy

Pani Anna Fedorczuk, wychowawca „Tygrysków” w Punkcie Przedszkolnym PENTLICZEK 2 w Środzie Śląskiej, uzyskała stopień nauczyciela kontraktowego. Gratulujemy!

Wakacje z Żyrafą

Niepubliczne Przedszkole Entliczek wspólnie z Centrum Kultury Alternatywnej zapraszają na półkolonie dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Zapisy ruszyły!

Jesteśmy gotowi

Od 25 maja wznawiamy swoją działalność. Pracujemy w normalnych godzinach, jednak we wzmożonym reżimie sanitarnym. Przez ostatnie dwa tygodnie trwały przygotowania do otwarcia.

Przedszkole otwarte od 25 maja

Zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami, Niepubliczne Przedszkole Entliczek oraz Punkty Przedszkolne Pentliczek 1 i Pentliczek 2 wznawiają swoją działalność od 25 maja br.

Akcja „Dzieci dla dzieci”

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji rozkręcanej przez naszą trenerkę zumby, p. Izę Kuczę. Przez cały maj będziemy liczyć naszą aktywność fizyczną. Jak? Przeczytajcie, to proste.

Rusza lista rezerwowa

Do nowej grupy przedszkolnej na rok szkolny 2020/2021 (od września) mamy aktualnie komplet chętnych. Rozpoczynamy więc zapisy na listę rezerwową. Zapraszamy!

Przedszkole nieczynne do 24 maja

Ze względu na bezpieczeństwo dzieci oraz niewielką liczbę osób zainteresowanych zdecydowaliśmy się nie otwierać przedszkola 11 maja. Zajęcia zostaną wznowione 25 maja br.

Ostatnie wolne miejsca

W „Entliczku” trwa rekrutacja do nowej grupy przedszkolnej na rok szkolny 2020/2021 (od września). Aktualnie na liście pozostały dwa wolne miejsca. Zapraszamy!

Skarbonka dla dzieci

Santander Bank Polska oddział w Środzie Śląskiej zaprasza swoich klientów, którzy są rodzicami, do założenia konta dla dzieci. Zadziała ono jak tradycyjna skarbonka.

Wielkanoc 2020

Życzenia Wielkanocne od Dzieci, Wychowawców, Pracowników i Dyrekcji Niepublicznego Przedszkola ENTLICZEK w Środzie Śląskiej. Życzymy wszystkim wesołego Alleluja!

Prośba o PAMIĘĆ

Szanowni Państwo! W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, kiedy niepokój dotyka zarówno naszych rodzin jak i zakładów pracy, prosimy Państwa o PAMIĘĆ.

Nasze inspiracje 🙂

W czasie, gdy nasze placówki, zgodnie z rozporządzeniem MEN, pozostają zamknięte, zachęcamy do zabawy i nauki z dziećmi w domu. Mamy na to kilka sprawdzonych pomysłów!

Uwaga! Placówki nieczynne

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji, ze względu na epidemię koronawirusa, nasze placówki: ENTLICZEK, Pentliczek 1 i Pentliczek 2 będą NIECZYNNE od 12 marca do 24 maja br.

Rekrutacja trwa!

Profesjonalna opieka, indywidualna troska o rozwój dziecka, zajęcia z angielskiego i gimnastyki – m. in. to czeka na przedszkolaki w Entliczku. Trwa rekrutacja na rok szkolny 2020/2021.

Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków do wspólnego świętowania! 30 stycznia oraz 6 i 7 lutego szykują się piękne chwile 🙂

Boże Narodzenie 2019

Życzenia Bożonarodzeniowe od Dzieci, Wychowawców, Pracowników i Dyrekcji Niepublicznego Przedszkola ENTLICZEK w Środzie Śląskiej.

Hej, kolęda!

W biało-czerwonych, odświętnych strojach, przywitały widzów dzieci z grupy „Tygryski” podczas przedświątecznego spotkania w gościnnym hotelu SARAI w Środzie Śląskiej.

Dróżką do stajenki

W średzkim Domu Kultury 19 grudnia br. odbyły się świąteczne przedstawienia przygotowane przez dwie najstarsze grupy: „Jeżyki” i „Smerfy”. Na dzieci czekała także niespodzianka.

Świątecznie u „Lisków”

Rodzinne kolędowanie i prawdziwie świąteczna atmosfera – tak w skrócie można opisać popołudniowe spotkanie, które 18 grudnia odbyło się w grupie „Lisków”, w Pentliczku.

Mikołajkowa Paka

Artykuły spożywcze, pielęgnacyjne i przemysłowe trafiły do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Jaszkotlu. W ten sposób nasze placówki przyłączyły się do akcji Mikołajkowa Paka dla Dzieciaka.

Pomagamy zwierzętom

„Tygryski” wspólnie ze swoimi rodzicami i wychowawczyniami zbierały w listopadzie artykuły dla zwierząt. Dzięki temu pomoc otrzymała Fundacja „Stacyjka Maltusia” i jej podopieczni.

Przerwa świąteczna w przedszkolu

Informujemy, iż w dniach 24-26 przedszkole będzie NIECZYNNE. W placówkach są dostępne listy – prosimy wpisywać na nie dzieci, które będą uczęszczać do przedszkola w dniach 23.12. – 03.01.

„Liski” są już przedszkolakami!

Nasi najmłodsi podopieczni, czyli dzieci z grupy „Liski” z Punktu Przedszkolnego Pentliczek 1 są już pełnoprawnymi przedszkolakami. Pasowanie odbyło się 15 listopada.

Kartki pełne życzliwości

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień, dzieci z grupy „Tygryski” z Punktu Przedszkolnego Pentliczek 2 wyślą pocztą wyjątkowe, kolorowe listy.

Nowy nauczyciel kontraktowy

Pani Maja Wójcik, pracująca w Punkcie Przedszkolnym PENTLICZEK 2 w Środzie Śląskiej, uzyskała stopień nauczyciela kontraktowego. Gratulujemy!

Próbna ewakuacja

15 października br. przeprowadziliśmy ćwiczenia mające na celu praktyczne sprawdzenie organizacji oraz warunków ewakuacji we wszystkich naszych placówkach.

Dzień Nauczyciela

14 października tradycyjnie obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, zwany również Dniem Nauczyciela. Wszystkim Pracownikom oświaty z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia!

Plan zajęć dodatkowych

We wszystkich naszych placówkach przedszkolnych pod koniec września ruszyły zajęcia dodatkowe. Publikujemy tygodniowe plany zajęć dla każdej z czterech grup.

Zajęcia dodatkowe

Trwają zapisy na zajęcia dodatkowe dla dzieci. W tym roku szkolnym proponujemy Państwu następujące zajęcia: karate, capoeira, balet, robotyka oraz basen.

Wyprawka Czytelnicza

Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej zaprasza wszystkich przedszkolaków wraz z rodzicami do odwiedzenia Działu Dziecięcego. Na każde dziecko czeka prezent na rozpoczęcie czytelniczej drogi.

Miejsca dla najmłodszych

W Punkcie Przedszkolnym Pentliczek (ul. Partyzantów) czeka jeszcze kilka wolnych miejsc dla najmłodszych przedszkolaków. Do grupy „Liski” mogą dołączyć nawet 2-latki!

Sukces naszych nauczycielek

Pracujące w naszym przedszkolu panie Joanna Feret i Justyna Maźniewska pozytywnie zdały egzamin i otrzymały tytuł nauczyciela mianowanego. Serdecznie gratulujemy!

Nowy rok przedszkolny

W Niepublicznym Przedszkolu Entliczek oraz w Punktach Przedszkolnych Pentliczek 1 i Pentliczek 2 w Środzie Śląskiej niebawem rozpocznie się nowy rok przedszkolny.

SPOTKANIE W WILKSZYNIE

Future4Kids otwiera przedszkole w Wilkszynie! Rodziców zainteresowanych tematem placówki zapraszamy na spotkanie informacyjne 11.06. o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Wilkszynie.

Zajęcia wakacyjne

Drodzy Rodzice! Informujemy, iż rozpoczęliśmy zapisy na zajęcia w okresie wakacyjnym. To propozycja dla dzieci, które na co dzień uczęszczają do innych przedszkoli, lub pozostają w domach.

Formularz rekrutacji

Wraz z budową nowej strony internetowej „Entliczka” zmienialiśmy formularz rekrutacyjny. W związku z tym w dniach 28 maja – 6 czerwca mogły wystąpić problemy z funkcjonowaniem formularza.

Nowa strona www

Z radością prezentujemy Państwu zupełnie nową odsłonę strony internetowej www.entli.pl. Zmianie uległa przede wszystkim szata graficzna, pojawiły się też nowe treści i rozwiązania. Polecamy!

evvivaporno.com curvy babe with big tits gets her cunt ripped.
lovesick hoe linda ray fuck snatch w big dild. https://hothdjizz.com