Aktualności

Próbna ewakuacja

15 października br. przeprowadziliśmy ćwiczenia mające na celu praktyczne sprawdzenie organizacji oraz warunków ewakuacji we wszystkich naszych placówkach.

Dzień Nauczyciela

14 października tradycyjnie obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, zwany również Dniem Nauczyciela. Wszystkim Pracownikom oświaty z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia!

Plan zajęć dodatkowych

We wszystkich naszych placówkach przedszkolnych pod koniec września ruszyły zajęcia dodatkowe. Publikujemy tygodniowe plany zajęć dla każdej z czterech grup.

Zajęcia dodatkowe

Trwają zapisy na zajęcia dodatkowe dla dzieci. W tym roku szkolnym proponujemy Państwu następujące zajęcia: karate, capoeira, balet, robotyka oraz basen.

Wyprawka Czytelnicza

Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej zaprasza wszystkich przedszkolaków wraz z rodzicami do odwiedzenia Działu Dziecięcego. Na każde dziecko czeka prezent na rozpoczęcie czytelniczej drogi.

Miejsca dla najmłodszych

W Punkcie Przedszkolnym Pentliczek (ul. Partyzantów) czeka jeszcze kilka wolnych miejsc dla najmłodszych przedszkolaków. Do grupy „Liski” mogą dołączyć nawet 2-latki!

Sukces naszych nauczycielek

Pracujące w naszym przedszkolu panie Joanna Feret i Justyna Maźniewska pozytywnie zdały egzamin i otrzymały tytuł nauczyciela mianowanego. Serdecznie gratulujemy!

Nowy rok przedszkolny

W Niepublicznym Przedszkolu Entliczek oraz w Punktach Przedszkolnych Pentliczek 1 i Pentliczek 2 w Środzie Śląskiej niebawem rozpocznie się nowy rok przedszkolny.

SPOTKANIE W WILKSZYNIE

Future4Kids otwiera przedszkole w Wilkszynie! Rodziców zainteresowanych tematem placówki zapraszamy na spotkanie informacyjne 11.06. o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Wilkszynie.

Zajęcia wakacyjne

Drodzy Rodzice! Informujemy, iż rozpoczęliśmy zapisy na zajęcia w okresie wakacyjnym. To propozycja dla dzieci, które na co dzień uczęszczają do innych przedszkoli, lub pozostają w domach.