Jesteśmy gotowi

Jesteśmy gotowi

Od 25 maja wznawiamy swoją działalność. Pracujemy w normalnych godzinach, jednak we wzmożonym reżimie sanitarnym. Przez ostatnie dwa tygodnie trwały przygotowania do otwarcia.

Wszystkie placówki zostały odpowiednio wyposażone, pracownicy otrzymali środki ochrony osobistej, w strategicznych miejscach pojawiły się też nowe instrukcje i wytyczne. Wykorzystaliśmy ten czas również na odmalowanie ścian korytarza i odnowienie sprzętów na placu zabaw w Entliczku. Z sal zniknęły zabawki trudne do dezynfekcji, śpiworki do leżakowania oraz szczoteczki do zębów (dzieci do odwołania nie będą myły zębów w przedszkolu). Po gruntownym sprzątaniu, wymianie dekoracji na typowo wiosenną i teoretycznych oraz praktycznych szkoleniach dla pracowników możemy z dumą powiedzieć: JESTEŚMY GOTOWI! I bardzo stęskniliśmy się za naszymi Przedszkolakami…

Jednocześnie informujemy, iż liczbę osób trzecich przebywających w przedszkolu musimy ograniczyć do niezbędnego minimum. Zachęcamy więc Państwa do kontaktu telefonicznego.

Rodzicom przypominamy, że do przedszkola przyprowadzamy wyłącznie dzieci zdrowe. Przy powrocie do placówki należy mieć też ze sobą wypełnione oświadczenie i zapoznać się z obowiązującymi u nas procedurami. Oba dokumenty dostępne są TUTAJ (link).

 

 

evvivaporno.com curvy babe with big tits gets her cunt ripped.
lovesick hoe linda ray fuck snatch w big dild. https://hothdjizz.com