Dziękujemy!

Dziękujemy!

Nasze placówki po raz drugi włączyły się do akcji „Mikołajkowa Paka dla Dzieciaka” na rzecz ZOL w Jaszkotlu. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za pomoc i okazane serce!

Święty Mikołaj wcale nie potrzebuje sań i reniferów – prezenty dla Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Dzieci im. Jana Pawła II w Jaszkotlu zawieźliśmy przyczepką. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom z Entliczka, Pentliczka 1 i Pentliczka 2 za wspaniałe prezenty, a przede wszystkim za okazane serce.

Przedmioty codziennego użytku zbierane były w naszych przedszkolach przez dwa tygodnie, a 18 grudnia trafiły do siedziby ZOL, czyli długoterminowego zakładu opieki zdrowotnej. Dzieci wraz z rodzicami zatroszczyli się o to, by kupić produkty najbardziej potrzebne, głównie żywność i artykuły higieniczne. Nierzadko udało się to zorganizować w ramach wspólnych, rodzinnych zakupów. Dziękujemy!

ZOL w Jaszkotlu ma pod opieką ponad 60. niepełnosprawnych dzieci, którym zapewnia specjalistyczną pomoc opiekuńczą, medyczną i rehabilitacyjną dzieciom od urodzenia do 18 roku życia. W ZOL leczone są takie jednostki chorobowe jak m.in.: mózgowe porażenie dziecięce, stan po operacjach przepuklin rdzeniowo-oponowych, wodogłowie, zespół Downa, dystrofie mięśniowe i rdzeniowy zanik mięśni.

Więcej informacji o działalności ZOL w Jaszkotlu można znaleźć na profilu placówki na Facebook’u (link).

evvivaporno.com curvy babe with big tits gets her cunt ripped.
lovesick hoe linda ray fuck snatch w big dild. https://hothdjizz.com