„Liski” są już przedszkolakami!

„Liski” są już przedszkolakami!

Nasi najmłodsi podopieczni, czyli dzieci z grupy „Liski” z Punktu Przedszkolnego Pentliczek 1 są już pełnoprawnymi przedszkolakami. Pasowanie odbyło się 15 listopada.

Do uroczystości pasowania na przedszkolaka dzieci przygotowywały się wraz ze swoimi wychowawczyniami – ćwiczyły śpiewanie i pokazywanie do wybranych piosenek. Występ rozpoczął się kilka minut po godzinie 14:00 w piątek, 15 listopada. Na widowni zasiedli rodzice i opiekunowie „Lisków”. Po krótkim programie artystycznym dyrektor Sebastian Stępniak przy pomocy specjalnej przedszkolnej kredki pasował każdego „Liska” na przedszkolaka, a na pamiątkę tego dnia każde z dzieci otrzymało dyplom i książkę.

W ramach wspólnego, rodzinnego świętowania, odbyły się też warsztaty plastyczne. Dzieci wraz z ze swoimi rodzinami przygotowały wyjątkowe jesienne świeczniki, które ozdobią ich domy. Tego dnia wszystkim towarzyszyło duże wzruszenie, ale i ogromna radość i duma z przedszkolaków. – Razem z najmłodszą grupą rozpoczynamy przedszkolną przygodę. To symboliczny początek drogi pełnej nauki, zabawy i wspaniałych wspomnień – mówi Justyna Maźniewska, wychowawczyni „Lisków” w Punkcie Przedszkolnym Pentliczek 1 w Środzie Śląskiej. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji wydarzenia.

Galeria zdjęć z uroczystości (link)

evvivaporno.com curvy babe with big tits gets her cunt ripped.
lovesick hoe linda ray fuck snatch w big dild. https://hothdjizz.com