Przedszkole otwarte od 25 maja

Przedszkole otwarte od 25 maja

Zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami, Niepubliczne Przedszkole Entliczek oraz Punkty Przedszkolne Pentliczek 1 i Pentliczek 2 wznawiają swoją działalność od 25 maja br.

Prosimy o informację zwrotną Rodziców, którzy NIE SĄ ZAINTERESOWANI powrotem dziecka do przedszkola w podanym terminie. Brak informacji telefonicznej, smsowej lub mailowej będzie równoznaczny z deklaracją o powrocie dziecka do placówki.

Jednocześnie informujemy, iż przygotowania do otwarcia placówek trwają. Stworzyliśmy wewnętrzne procedury postępowania w związku z sytuacją epidemiczną, które zostały pozytywnie zaopiniowane przez pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Środzie Śląskiej. Przeszliśmy także szkolenie dotyczące obowiązujących nas wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego. Obecnie szykujemy sale, wynosząc z nich zabawki trudne do dezynfekcji oraz czyścimy pomieszczenia.

Czekamy na ten 25 maja już od dawna i cieszymy się z powrotu przedszkolaków. Zapewniliśmy warunki, w których dzieci będą czuły się bezpiecznie, a rodzice będą mogli być o nie spokojni – podkreśla Sebastian Stępniak, dyrektor placówek. – Jedynym, co może nas zatrzymać na drodze do wznowienia zajęć jest nagłe pogorszenie sytuacji epidemicznej w kraju i naszym regionie oraz nagła zmiana przepisów na szczeblu ogólnokrajowym – dodaje. Warto zaznaczyć, że przepisy bardzo szybko się zmieniają, podobnie może być z procedurami.

W związku z trwającą pandemią opłaty za przedszkole czasowo uległy zmianie. Czesne za marzec zostało obniżone o połowę, a czesne za kwiecień zostało całkowicie zniesione. Z kolei czesne za maj wynosić będzie ¼ standardowej wysokości. Dziękujemy za wszystkie opłaty realizowane przez naszych Klientów przez czas zamknięcia placówki. Zostaną one policzone jako nadpłata (lub w niektórych przypadkach jako pokrycie zaległości) i rozliczone do końca roku szkolnego (tj. do końca sierpnia br.).

WAŻNE!
Prosimy, by przed posłaniem dziecka do przedszkola zapoznali się Państwo z naszymi procedurami.

W poniedziałek, 25 maja, należy też przy pozostawianiu dziecka w przedszkolu oddać opiekunowi podpisane przez Państwa oświadczenie.

Oba dokumenty dostępne są poniżej:
Procedura – aktualizacja (15.09.2020)
Oświadczenie (plik)

Prosimy, aby brak zainteresowania powrotem dziecka do przedszkola
zgłaszać telefonicznie lub mailowo do 21 maja br.:
tel. 733 332 130
mail: biuro@entli.pl

evvivaporno.com curvy babe with big tits gets her cunt ripped.
lovesick hoe linda ray fuck snatch w big dild. https://hothdjizz.com