Rekrutacja trwa!

Rekrutacja trwa!

Profesjonalna opieka, indywidualna troska o rozwój dziecka, zajęcia z angielskiego i gimnastyki – m. in. to czeka na przedszkolaki w Entliczku. Trwa rekrutacja na rok szkolny 2020/2021.

ENTLICZEK obecny jest na mapie Środy Śląskiej już od 9 lat, co świadczy o dużym doświadczeniu w pracy z dziećmi oraz o dużym zaufaniu, jakim rodzice obdarzają naszą kadrę. Obecnie prowadzimy cztery grupy w trzech lokalizacjach: Przedszkole ENTLICZEK, Punkt Przedszkolny PENTLICZEK i Punkt Przedszkolny PENTLICZEK 2.

Dobre przygotowanie do szkoły

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat (w przypadku jeśli dziecko dobrze funkcjonuje w grupie możliwe jest przyjęcie młodszych dzieci). Dopasowane do wieku i systematyczne zajęcia edukacyjne prowadzone w naszej placówce pozwalają dziecku zdobywać wiedzę i umiejętności odpowiednie dla jego etapu rozwoju. Przedszkolaki rozwiązują więc zadania z podstawy programowej, ćwiczą motorykę ręki, uczą się pracy w zespole, dbają o swoje zdrowie i kondycję oraz rozwijają swoje indywidualne umiejętności. Efektem tej pracy jest świetne przygotowanie do wejścia w szkolny świat oraz konkretna pomoc rodzicom w rozwijaniu dziecięcych skrzydeł.

Jakie zajęcia dodatkowe?

Poza podstawową, codzienną pracą z dziećmi oferujemy również dodatkowe zajęcia rozwijające. W ramach czesnego realizujemy następujące zajęcia: język angielski, logopeda, literki, matematyczno-przyrodnicze, comiesięczne spotkania z teatrem i filharmonią, zumba (w starszych grupach) oraz nowość – gimnastyka korekcyjna (od września 2020). Ponadto na początku każdego roku rodzice mają możliwość wyboru kolejnych, dodatkowo płatnych zajęć. W ENTLICZKU proponujemy: basen, karate, robotykę oraz capoeirę.

Z miłością i ze smakiem

– tak przeżywamy każdy dzień w ENTLICZKU. Z miłością, bo dzięki trosce i indywidualnemu podejściu naszych nauczycieli zapewniamy dzieciom idealne warunki do rozwoju w sprzyjającej, rodzinnej atmosferze. Przedszkolaki czują się tu bezpiecznie, co pozwala im sięgać po kolejne kompetencje osobiste i społeczne oraz komfortowo bawić się i uczyć. Ze smakiem, bo prowadzona przez nas własna kuchnia i komponowane z pomysłem jadłospisy sprawiają, że dzieci jedzą smacznie, różnorodnie i zdrowo cztery posiłki dziennie.

Alergia? Orzeczenie o niepełnosprawności?
Żadna z tych rzeczy nie jest problemem! Każde dziecko, ze swoimi uzdolnieniami i trudnościami, jest dla nas wyjątkowe, a pojawiające się bariery, to wyzwanie, któremu stawiamy czoła we współpracy z rodzicami. Dlatego w naszych grupach jest miejsce dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego np. ze względu na autyzm, zespół Aspergera, afazję, czy niepełnosprawność ruchowa itp. Pracujemy również z dziećmi z zaburzeniami mowy i mutyzmem wybiórczym, a kuchnia przygotowuje posiłki dla przedszkolaków z alergiami.

Oferta na rok szkolny 2020/2021

W ubiegłym roku wprowadziliśmy istotną zmianę dla klientów Niepublicznego Przedszkola ENTLICZEK, jaką jest gwarancja niezmienności ceny. Podpisując umowę rodzice zyskują pewność, że kwota czesnego nie wzrośnie przez cały okres obecności ich dziecka w naszej placówce. Od września dla nowych klientów obowiązywać będą opłaty: 720 zł – wpisowe (opłata jednorazowa), 720 zł miesięcznie (czesne) oraz 14 zł za wyżywienie (kwota za jeden dzień, mnożona przez liczbę obecności dziecka w przedszkolu).

Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy do działu REKRUTACJA (link) oraz do kontaktu z nami: biuro@entli.pl, tel. 733-332-130

evvivaporno.com curvy babe with big tits gets her cunt ripped.
lovesick hoe linda ray fuck snatch w big dild. https://hothdjizz.com