Urządzenia elektroniczne

Urządzenia elektroniczne

Coraz więcej przedszkolaków korzysta z różnego typu urządzeń elektronicznych. Przypominamy, że przynoszenie ich ze sobą do przedszkola jest niewskazane.

Dlaczego prosimy Państwa – rodziców i opiekunów naszych przedszkolaków – o pozostawienie elektronicznych sprzętów w domach?

  1. Pierwszym powodem jest fakt, że nie odpowiadamy za te urządzenia. Telefon, zegarek, czy smartwatch mogą zniszczyć się lub zgubić podczas zabawy, spaceru itp., na co nie mamy wpływu.
  2. Druga kwestia dotyczy legalności funkcji dostępnych w urządzeniu. W ostatnim czasie wśród dzieci rozpowszechniła się głównie moda na smartwatch’e, z których część wyposażona jest m.in. w możliwość prowadzenia zdalnego podsłuchu, czy wykonywania zdjęć. Rozumiemy troskę o bezpieczeństwo Państwa dzieci, jednak taka praktyka jest zabroniona ze względu na:
  • zagwarantowaną w Konstytucji RP wolność komunikowania się,
  • określony w Kodeksie Karnym zakaz używania podsłuchu do zdobycia informacji, do których nie jesteśmy uprawnieni (a takimi są np. dane dotyczące innych dzieci),
  • ochronę danych osobowych (w tym także wizerunku); podczas zajęć w przedszkolu obserwujemy np. postępy dzieci w zajęciach edukacyjnych – z pewnością jako rodzice nie chcieliby Państwo, żeby ktoś obcy słuchał tego, jak Państwa dziecko np. uczy się czytać, czy liczyć. Nie wszyscy rodzice godzą się na to, by ich dziecko było monitorowane w jakikolwiek sposób przez innych rodziców. A taką możliwość niosą ze sobą nowoczesne urządzenia. Jeżeli cokolwiek będzie budziło Państwa wątpliwość, w placówce działa monitoring, o czym są Państwo poinformowani przy wejściu.
  1. Trzeci powód to nasza troska o prawidłowy rozwój Państwa dzieci. Badania psychologiczne potwierdzają, że dzieci należy stopniowo wprowadzać w świat elektroniki, odpowiednio ograniczając czas korzystania z różnych urządzeń. Dodatkowo obserwujemy, że niestety przyniesienie do przedszkola np. elektronicznego zegarka łączy się z zabawą nim, co odbywa się kosztem zajęć edukacyjnych. Dziecko przestaje być skupione na zadaniu np. z kart pracy, ponieważ ważniejsze staje się urządzenie.

Przyniesione do przedszkola urządzenia będą zostawiane w szatni.

Przypominamy, że odpowiednie zachowania związane z umiejętnym korzystaniem z rozwoju elektroniki i multimediów kształtują się głównie pod opieką rodziców. Zachęcamy Państwa do tego, byśmy wspólnie działali w tej sprawie, dla dobra dzieci.

evvivaporno.com curvy babe with big tits gets her cunt ripped.
lovesick hoe linda ray fuck snatch w big dild. https://hothdjizz.com