Nowy rok przedszkolny

Nowy rok przedszkolny

W Niepublicznym Przedszkolu Entliczek oraz w Punktach Przedszkolnych Pentliczek 1 i Pentliczek 2 w Środzie Śląskiej niebawem rozpocznie się nowy rok przedszkolny.Swoją przygodę w przedszkolu kontynuować będą 3 grupy dzieci: dwie w Entliczku i jedna w Pentliczku 2 (ul. Mickiewicza), a pierwsze kroki w naszych placówkach postawią najmłodsi, którzy będą uczęszczać do Punktu Przedszkolnego Pentliczek 1 (ul. Partyzantów). Łącznie pod naszymi skrzydłami kolejny rok rozpocznie blisko 100 podopiecznych.

O czym warto pamiętać, posyłając dziecko po raz pierwszy do przedszkola? Przede wszystkim o krótkich pożegnaniach – zgodnie podkreślają nauczycielki. Nasze wskazówki dotyczące pierwszych dni w życiu przedszkolaka znaleźć można TUTAJ (link).

Czas wakacji, poza bieżącą działalnością, tradycyjnie był dla nas czasem przygotowania do nowego roku – zakupiliśmy nowe materiały, książki, karty pracy, wymieniliśmy i uzupełniliśmy zabawki oraz pomoce dydaktyczne. Pomalowaliśmy pomieszczenia, które wymagały odświeżenia, a w Entliczku wymienione zostały wykładziny dywanowe w obu salach.

W poszczególnych grupach mamy jeszcze pojedyncze wolne miejsca. Zainteresowanych podjęciem współpracy zapraszamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego (link) lub do kontaktu z nami.

Wszystkich rodziców zachęcamy także do śledzenia aktualności z życia przedszkolnego na profilach w serwisie społecznościowym:

Entliczek
Pentliczek 1
Pentliczek 2

Dodaj Komentarz

evvivaporno.com curvy babe with big tits gets her cunt ripped.
lovesick hoe linda ray fuck snatch w big dild. https://hothdjizz.com