Dróżką do stajenki

Dróżką do stajenki

W średzkim Domu Kultury 19 grudnia br. odbyły się świąteczne przedstawienia przygotowane przez dwie najstarsze grupy: „Jeżyki” i „Smerfy”. Na dzieci czekała także niespodzianka.

Pod wspólnym tytułem „Dróżką do stajenki” dzieci wraz z wychowawczyniami zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz aktorskie. „Jeżyki” zachwyciły widownię pięknie wykonanymi piosenkami oraz tańcami, a „Smerfy” pięknym przedstawieniem historii narodzin Jezusa. Na zakończenie obie grupy wspólnie wykonały na scenie pastorałkę. Było to wspaniałe uwieńczenie prób i przygotowań, które w Entliczku trwały już od listopada.

W tajemnicy przed dziećmi swoje próby odbyli też rodzice i po występie swoich pociech również wyszli na scenę, wykonując dwie kolędy i składając wszystkim świąteczne życzenia. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców i pracowników Entliczka. Zebrani zgodnie podkreślali wielkie uznanie dla wszystkich artystów występujących tego dnia na scenie – zarówno tych małych, jak i większych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom świetnego występu, a wychowawcom dziękujemy za wspaniałe przygotowanie przedstawienia. Dziękujemy również rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku oraz niezwykłą niespodziankę muzyczną.

Zdjęcia z występu „Jeżyków” (link)
Zdjęcia z występu „Smerfów” (link)

evvivaporno.com curvy babe with big tits gets her cunt ripped.
lovesick hoe linda ray fuck snatch w big dild. https://hothdjizz.com