ENTLICZEK – dobry wybór!

ENTLICZEK – dobry wybór!

Trwa rekrutacja dzieci do nowej grupy przedszkolnej w Niepublicznym Przedszkolu ENTLICZEK w Środzie Śląskiej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Od 10 lat w Entliczku zapewniamy profesjonalną opiekę oraz dbamy o indywidualny rozwój dziecka. Jednym z efektów naszej pracy jest dobre przygotowanie przedszkolaków do wejścia w szkolny świat.

Rozwijamy umiejętności

Obecnie prowadzimy cztery grupy w trzech lokalizacjach: Przedszkole ENTLICZEK, Punkt Przedszkolny PENTLICZEK i Punkt Przedszkolny PENTLICZEK 2. Do najmłodszej grupy przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 roku (w przypadku jeśli dziecko dobrze funkcjonuje w grupie możliwe jest przyjęcie młodszych dzieci). Dopasowane do wieku i systematyczne zajęcia edukacyjne prowadzone w naszej placówce pozwalają dziecku zdobywać wiedzę i umiejętności odpowiednie dla jego etapu rozwoju. Przedszkolaki rozwiązują więc zadania z podstawy programowej, ćwiczą motorykę ręki, uczą się pracy w zespole, dbają o swoje zdrowie i kondycję oraz rozwijają swoje indywidualne umiejętności.

Edukacja i zabawa

Poza podstawową, codzienną pracą z dziećmi w naszych placówkach nie brakuje czasu na zabawę, spacerów oraz korzystania z placu zabaw. Ponadto oferujemy dodatkowe zajęcia rozwijające. W ramach czesnego realizujemy następujące zajęcia: język angielski, logopeda, literki, matematyczno-przyrodnicze, comiesięczne spotkania z teatrem i filharmonią, zumba (w starszych grupach) oraz gimnastyka korekcyjna. Ponadto na początku każdego roku rodzice mają możliwość wyboru kolejnych, dodatkowo płatnych zajęć. W ENTLICZKU proponujemy: basen, karate, robotykę, capoeirę oraz zajęcia plastyczne. Naszą pracę zawsze dostosowujemy do aktualnych wymogów sanitarnych, co w ostatnim czasie oznacza przede wszystkim zawieszenie niektórych zajęć dodatkowych, pomiary temperatury ciała dzieci oraz częstszą dezynfekcję zabawek. Co jednak istotne, w naszych placówkach dzieci bawią się wspólnie w grupie tak, jak dotychczas. Przedszkolaki uczone są zasad higieny, ale nie unikamy zachowań, jakie są naturalne dla dzieci w grupie rówieśników, czyli np. bezpośredniego kontaktu, wspólnej zabawy, uścisków, czy podawania rąk.

Rodzinna atmosfera

Dzięki trosce i indywidualnemu podejściu naszych nauczycieli zapewniamy dzieciom idealne warunki do rozwoju w sprzyjającej, rodzinnej atmosferze. Przedszkolaki czują się tu bezpiecznie, co pozwala im sięgać po kolejne kompetencje osobiste i społeczne oraz komfortowo bawić się i uczyć. Sprzyja temu również własna kuchnia i komponowane z pomysłem jadłospisy, dzięki którym dzieci jedzą smacznie, różnorodnie i zdrowo cztery posiłki dziennie. W naszej przedszkolnej rodzinie jest również miejsce dla dzieci z alergiami żywieniowymi, czy orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego (np. ze względu na autyzm, zespół Aspergera, afazję, czy niepełnosprawność ruchową itp.) Pracujemy również z dziećmi z zaburzeniami mowy i mutyzmem wybiórczym. Każde dziecko, ze swoimi uzdolnieniami i trudnościami, jest dla nas wyjątkowe, a pojawiające się bariery, to wyzwanie, któremu stawiamy czoła we współpracy z rodzicami.

Ważne informacje

Klienci Niepublicznego Przedszkola ENTLICZEK podpisując umowę otrzymują od nas gwarancję niezmienności ceny czesnego przez cały okres obecności ich dziecka w naszej placówce. Dodatkowo w naszym przedszkolu proponujemy zniżki dla rodzeństwa (ustalenia indywidualne z Rodzicami). Od września dla nowych klientów obowiązywać będą opłaty: 720 zł – wpisowe (opłata jednorazowa), 720 zł miesięcznie (czesne) oraz 14 zł za wyżywienie (kwota za jeden dzień, mnożona przez liczbę obecności dziecka w przedszkolu).

Ilość miejsc ograniczona!

Formularz rekrutacyjny: www.entli.pl/REKRUTACJA
Kontakt z nami: biuro@entli.pl, tel. 733 332 130

 

 

evvivaporno.com curvy babe with big tits gets her cunt ripped.
lovesick hoe linda ray fuck snatch w big dild. https://hothdjizz.com