Co nas wyróżnia

Indywidualne podejście

Mamy czas dla każdego dziecka, zwracamy uwagę na jego umiejętności i wyzwania, przed którymi staje. To dzieci są najważniejsze w naszych placówkach. Dzięki temu nasi podopieczni nie boją się zadawania pytań i samodzielnego szukania odpowiedzi poprzez doświadczanie otaczającego ich świata.

Bezpieczeństwo i opieka

Dzieci w naszych placówkach są pod najlepszą opieką, w godzinach od 6:00 do 18:00, dzięki czemu spójnie rozwijają się w bezpiecznych warunkach, a rodzice mogą być o nie spokojni. Jednocześnie uczymy także naszych podopiecznych kulturalnego zachowania oraz dbania o bezpieczeństwo.

Doświadczona kadra

Pracujące u nas osoby to kompetentni pedagodzy z dużym doświadczeniem, ale przede wszystkim otwarte, komunikatywne osoby, które wciąż się rozwijają. Dzięki innowacyjnemu podejściu naszej kadry dzieci rozwijają swoją kreatywność, są ciekawe świata i chętne do zdobywania kolejnych umiejętności i wiadomości.

Szeroka oferta

Proponujemy różnorodne zajęcia codzienne i dodatkowe, które urozmaicone są tak, by dzieci chętnie poznawały świat. Dodatkowym atutem jest to, że rodzice nie muszą uczestniczyć w zajęciach dodatkowych swoich dzieci. Robimy wszystko, by pomóc rodzicom rozwinąć skrzydła ich pociech.

Rodzinna atmosfera

Dbamy o to, by dzieci czuły się u nas jak najlepiej, dlatego tworzymy wszyscy jedną przedszkolną rodzinę. Stawiamy na dobre relacje z rodzicami i opiekunami, co zapewnia idealne warunki do zrównoważonego rozwoju dziecka. Dobra opieka, którą zapewniamy, jest doskonałym uzupełnieniem domowego wychowania przedszkolaków.

Dobre przygotowanie

Absolwenci ENTLICZKA są świetnie przygotowani do wejścia w szkolny świat. Rodzice widzą, jakie postępy robią ich dzieci w nauce i sprawności, jak się rozwijają, jak dobrze przygotowane są do kolejnego etapu edukacji i jak umieją współpracować w grupie swoich rówieśników.

evvivaporno.com curvy babe with big tits gets her cunt ripped.
lovesick hoe linda ray fuck snatch w big dild. https://hothdjizz.com